SPOT Centrum Badawczo Rozwojowe

ul. Szeligiewicza 1
40-074 Katowice


NIP: 954 273 97 23
KRS: 0000435396


e-mail: biuro@spotcbr.pl
tel: +48 602 768 987

 

Napisz do nas
  • DirectionSzeligiewicza 1, Katowice, PL
  • Phone+48 602-768-987

SPOT Centrum Badawczo Rozwojowe swój sukces zawdzięcza przede wszystkim sile swoich zasobów kadrowych.             Wokół naszej idei i planom związanym z prowadzoną działalnością udało nam się pozyskać szereg znakomitych naukowców, specjalistów, ekspertów ale także i instytucji. Park maszynowy, będący w posiadaniu naszych partnerów             i współpracowników, pozwala nam także na przeprowadzenie różnego rodzaju prób badań i testów (również w skali przemysłowej).

Tworząc Centrum Badawczo Rozwojowe, dołożyliśmy wszelkich starań, aby połączyć kompetencje wybitnych naukowców     z doświadczeniem specjalistów oraz zestawić je z praktyką managerów. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie realizować stawiane przed nami zadania naukowe kompetentnie i rzetelnie, ale także kompleksowo i z rynkowym podejściem do wyników.

KOMITET NAUKOWY

SPOT Centrum Badawczo Rozwojowe tworząc komitet naukowy, dołożył wszelkich starań, aby połączyć kompetencje wybitnych naukowców z doświadczeniem specjalistów, również związanych z gospodarką i biznesem. Chcąc realizować możliwie szeroki (choć mieszczący się w naszym obszarze kompetencji) zakres prac, zaprosiliśmy do współpracy naukowców i specjalistów z wielu dziedzin. Naszym celem było połączenie w zespół ludzi nauki z ludźmi biznesu w celu realizacji zadań rynkowo potrzebnych, i możliwych do komercjalizacji. W naszych działaniach związanych pozyskiwaniem specjalistów, kierowaliśmy się świadomością ogromniej niewiedzy między nauką a biznesem wynikającej często z braku znajomości swoich branż np. uczelnie nie do końca rozpoznają potrzeby rynku pracy, a przedsiębiorcy nie wykorzystują osiągnięć naukowców lub przedsiębiorcy interesują się produktami, które mają szanse zaistnieć na rynku natomiast naukowcy chcieli by skomercjalizować produkty, które są ich wynalazkami nie zawsze znajdującymi zastosowanie                   w rzeczywistości.


Prof. nadzw. dr hab. inż. Tomasz Popławski

Dr inż. Marek Kurkowski

Dr inż. Marcin Fice

Dr inż. Marcin Kozak

Prof. dr hab. inż. Grzegorz Dudek

Dr inż. Janusz Flasza

 

KOMITET ORGANIZACYJNY

Tworząc SPOT Centrum Badawczo Rozwojowe, zależało nam także na osiągnięciu pozycji rynkowego partnera dla swoich kontrahentów oraz efektów wyników badań noszących wszelkie znamiona profesjonalnej własności intelektualnej.             Chcemy także, aby Tworząc SPOT Centrum Badawczo Rozwojowe było zarządzany i prowadzony na możliwie                      jak najwyższym poziomie.
W tym celu zestawiliśmy zespół, który łączy w sobie wszystkie niezbędne w naszym przekonaniu kompetencje: prawne, finansowe i managerskie.


Mgr Emilia Trzepizur

Mgr inż. Krzysztof Sławiński